Zgrada Srca - "uporabljivo bez ograničenja"

24. 3. 2020.

Nakon snažnog potresa koji je u nedjelju, 22. 3. 2020. ujutro, pogodio Grad Zagreb, jučer je od strane Ureda za upravljanje hitnim situacijama Grada Zagreba, obavljen statički pregled zgrade Srca, ul. J. Marohnića 5, te je utvrđeno da je zgrada Srca sigurna za uporabu. Obavijest “Uporabljivo - bez ograničenja” postavljena je na glavnom ulazu u zgradu Srca.

Zahvaljujemo se Uredu za upravljanje hitnim situacijama Grada Zagreba na brzoj reakciji, te Sveučilištu u Zagrebu koje je iniciralo i organiziralo provjere. Na žalost nekim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu potres koji je u nedjelju zatresao Zagreb, nanio je znatne materijalne štete.

Nadamo se da će se život u Zagrebu što prije vratiti u barem nekakvu normalu, nadamo se i što bržem kraju epidemije.

Do tada savjetujemo da se svi zajedno pridržavamo uputa koje izdaje Stožer za civilnu zaštitu Republike Hrvatske. Ostanite doma tei iskoristite to vrijeme i proširite svoje znanje pohađajući neki od online tečajeva Srca.

Trenutno nema događanja.