Postani predavač u Srcu!

4. 3. 2023.

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce) središnja je infrastrukturna ustanova akademske i znanstvene zajednice u Hrvatskoj koja pruža niz sustava i digitalnih usluga te podršku u njihovom korištenju i primjeni i danas je jedna od najvećih računalnih institucija u Hrvatskoj.

Srce provodi edukacije iz područja informacijsko-komunikacijskih tehnologija već više od 50 godina te nudi različite oblike obrazovanja i usavršavanja, uključujući tečajeve programiranja, razvoja web aplikacija, sigurnosti informacijskih sustava i dr.

Ako ste zainteresirani za podučavanje u Srcu, u nastavku možete pronaći više informacija o tome kako postati dio našeg predavačkog tima.

Opis posla:

Tražimo iskusne i stručne predavače za informatičke edukacije, koji će nam pomoći u organiziranju i provođenju raznih tečajeva i radionica. Naša organizacija fokusira se na obrazovanje u području informacijskih tehnologija pa tražimo kandidate s iskustvom u podučavanju i praksama u ovim područjima:

• Programiranje Internet aplikacija (PHP i MySQL)
  • Programiranje u Pythonu
  • Programiranje u Javi
  • Projektiranje baze podataka
  • Programiranje u SQL-u
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access)

Od kandidata očekujemo sljedeće:

• Znanje i iskustvo u podučavanju programskih jezika, razvoja web stranica, baza podataka i drugih informatičkih  područja
  • Iskustvo u radu s odraslima i studentima svih dobnih skupina
  • Sposobnost prilagodbe nastavnih metoda i stilova prema potrebama i razinama razumijevanja polaznika
  • Dobre komunikacijske i prezentacijske vještine

Odabranim kandidatima pružamo:

• Mogućnost rada s najnovijim tehnologijama i trendovima u području informacijskih tehnologija
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja u području edukacije
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molimo vas da nam pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo putem e-pošte na adresu @email.