Srce novosti

AKO ŽELITE PRIMATI SRCE NOVOSTI, MOLIMO VAS DA TO POTVRDITE OVDJE.

U broju 75 Srce novosti donosimo:

• Srce u 2019. godini, piše: dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca

Najavljujemo: Srce DEI 2019 - Uvodna konferencija projekta HR-ZOO

• HR-ZOO i Srce DEI 2019: Povezivanje, komunikacija i suradnja, piše:
    Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije Srce DEI 2019, predstojnica Sektora za obrazovne usluge
  • Uvodna konferencija projekta HR-ZOO, piše: Ivan Marić, zamjenik ravnatelja Srca, voditelj projekta HR-ZOO
  • Predstavljamo pozvane predavače konferencije Srce DEI 2019 - uvodne konferencija projekta HR-ZOO
  • Zanimljiva pozvana predavanja i više od 10 radionica, piše: Suzana Kikić, predsjednica Organizacijskog odbora konferencije Srce DEI 2019

Projekt HR-ZOO

• Početak provedbe projektnih aktivnosti
  • Potpisani ugovori s vanjskim stručnjacima
  • Službeno pokrenut Europski oblak za otvorenu znanost (EOSC)
  • Predstavljen projekt HR-ZOO u sklopu IEEE predavanja na FERIT-u
    Prilog o provedbi projekta HR-ZOO pripremili su: Ivan Marić, zamjenik ravnatelja, voditelj projekta HR-ZOO, Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju, Vlatko Grabovica, Ured za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju

Više

Prethodna izdanja

21. studenog 2018.

Izašle su Srce novosti broj 74. Tiskani primjerak možete preuzeti u zgradi Srca, a elektroničku verziju na stranici Srce novosti.

12. rujna 2018.

U novom broju biltena Srce novosti donosimo sve o potpisivanju Ugovora o dodjeli sredstava za izgradnju Hrvatskog znanstvenog i obrazovnog oblaka.

16. svibnja 2018.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema broja je održavanje stručne konferencije Dani e-infrastrukture - Srce DEI 2018.

21. veljače 2018.

U novom broju biltena Srce novosti donosimo najavu stručne konferencije Srca - Dani e-infrastrukture 2018.

9. studenog 2017.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema broja je obilježavanje 25 godina Interneta u Hrvatskoj.

20. rujna 2017.

U novom broju biltena Srce novosti središnja je tema obilježavanje 45 godina tečajeva Srca.

20. svibnja 2017.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema ovog broja je konferencija Srca: Dani e-infrastrukture DEI 2017.

Stranice