Srce dobilo zahvalnicu “Grb Sveučilišta u Rijeci”

18. 5. 2023.

Srce je zahvalnicu dobilo za dugogodišnju i sveobuhvatnu potporu sveučilišnim projektima, pripremi i provedbi strategije Sveučilišta u Rijeci te politikama otvorene znanosti, visokog obrazovanja i doprinosa zajednici.

Povodom obilježavanja 50. obljetnice Sveučilišta u Rijeci rektorica prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija dodijelila Sveučilišnom računskom centru Sveučilišta u Zagrebu zahvalnicu Grb Sveučilišta u Rijeci za dugogodišnju i sveobuhvatnu potporu sveučilišnim projektima, pripremi i provedbi strategije Sveučilišta u Rijeci te politikama otvorene znanosti, visokog obrazovanja i doprinosa zajednici.

Ravnatelj Srca Ivan Marić zahvalnicu je primio na svečanosti koja se održala u srijedu, 17. svibnja 2023. u okviru programa obilježavanja 50 godina Sveučilišta.