latest news & announcements

Uskoro započinju 3 nova projekta na kojima je Srce partner

10. 8. 2018.

Uspješno su ocijenjene sve 3 projektne prijave koje je Srce s partnerima prijavilo na natječaje za financiranje iz Europskog socijalnog fonda i Erasmus+ programa Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport.

Novosti i pogodnosti u ispitnom centru Srca

31. 7. 2018.

Saznajte aktualne pogodnosti u ispitnom centru Pearson VUE koji je nedavno ponovno ocijenjen najvišom ocjenom. Izdvajamo i rezultate ankete u kojoj je sudjelovalo više od 29.000 kandidata koji polažu ispite u svim ispitnim centrima Pearson VUE.

Dabar - Omogućena pohrana audiovizualne građe

23. 7. 2018.

Audiovizualnu građu čine dugi i kratki video zapisi u čijem su stvaranju sudjelovali djelatnici ustanove vlasnika repozitorija, a koje ustanova želi pohraniti, trajno sačuvati te dati na korištenje ili na uvid javnosti, definirajući prilikom pohrane prava pristupa i uvjete korištenja objekta

Ljetna škola Spring Boot

28. 6. 2018.

Srce se ove godine kao partner tvrtci AG04 pridružilo u organizaciji Ljetne škole Spring Boot (Spring Boot Summer School). Riječ je o besplatnom mentoriranom tečaju čiji je cilj Java developere naučiti razvijati aplikacije sa Spring Boot platformom.

Stranice